Regulacetopeni.cz

Průmyslová a malá automatizace - nabídka SW komponentů.

TIRS.NET SL webová nadstavba

TIRS.NET SL - webová nadstavba systému TIRS.NET založená na technologii Microsoft Silverlight.

Jedná se o novou webovou nadstavbu technologického informačního a řídicího systému TIRS.NET, která je založena na nejmodernější technologii Microsoft Silverlight. Tato nadstavba Vám umožňuje přenést celou aplikaci dispečinku do internetového prohlížeče (např. Microsoft Internet Explorer, Firefox, atd.) včetně mnoha dalších možností. 

Jaké výhody přináší webová nadstavba TIRS.NET SL?

Přístup z internetového prohlížeče - a to jak v rámci veřejného nebo zabezpečeného internetu, tak i z vnitřní firemní sítě.

Různé pohledy (rozvržení dispečerské aplikace) - procházení aplikací pomocí menu, rozvržení aplikace v rámech, kdy na jedné obrazovce můžete vidět více částí dispečerské aplikace (např. vizualizace s obrazem technologie, video, grafy a alarmy).

Dynamický online obsah - online hodnoty z technologie, video s obrazem technologie, atd..

Možnost monitorování i povelování připojené technologie přímo z internetového prohlížeče.

Maximální přizpůsobení vzhledu a funkčnosti požadavkům zákazníka.

Moderní technologii Microsoft Silverlight, která byla např. použita při online přenosech ze Zimních olympijských her 2010. 

Co je Microsoft Silverlight?

Microsoft Silverlight je nejmodernější technologie pro internetové prohlížeče. Je to platforma určená pro tvorbu dynamického online obsahu a interaktivní práce s ním. Kombinuje text, vektorovou i bitmapovou grafiku, animace a video.
Pomocí malé stažitelné komponenty (plug-in) umožní interaktivní ovládání aplikací a přehrávání multimédií ve většině současných webových prohlížečů (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome) na platformách Windows a Mac OS X. Na Linuxu je dostupný pod názvem Moonlight, vyvinutý společností Novell.

TIRS.NET SL - jelikož se jedná o novinku, provádí se nasazení a přizpůsobení přímo na míru požadavkům zákazníka.